Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne czyli w pełni wyposażoną kuchnię co umożliwia nam dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków.

  • Stawiamy na świadome, sezonowe, zdrowe odżywianie naszych przedszkolaków, a przypadku alergii pokarmowych dopasowujemy dietę do potrzeb dziecka.
  • Dbamy o wypracowanie u naszych przedszkolaków właściwych nawyków żywieniowych. W przygotowywanych posiłkach uwzględniamy codzienną dawkę warzyw i owoców.
  • Wszystkie wypieki przygotowywane są zawsze na miejscu, a w przedszkolnej spiżarni mamy własne kiszonki, soki i powidła z których korzystamy w sezonie zimowo-wiosennym.


Nasza kuchnia pracuje w oparciu o system HACCP, zapewnianiający najwyższej jakości procesy: produkcji, przechowywania, przetworzenia i jakość towarów. HACCAP jest rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia, wymagany prawem UE oraz SANEPID

Nasz wewnętrzny system kontroli jakości to nasza Kadra, która zawsze je z naszymi przedszkolakami. W trakcie posiłków ćwiczymy zachowanie się przy stole w rodzinnej atmosferze.

Kadra AMO MNIAM

  • Katarzyna Kużdżał – Szefowa kuchni

  • Beata Nocula - Kucharz

Dekoracja tła Dekoracja tła

Skontaktuj się z nami!

Naszymi głównymi założeniami jest podążanie za dzieckiem, tak by miał bezpieczną przestrzeń do prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Naszym celem jest zagwarantowanie, szczęśliwego dzieciństwa. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, umiejętności społeczne. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy.
Wypełnij kartę wpisową

Formularz kontaktowy

Gwiazdki
Adres zamieszkania
Dane kontaktowe do Rodziców
Sukces