Kadra

Jeśli marzysz o tym, by Twój maluszek był w miejscu, w którym lubi przebywać, dobrze się czuje, dużo się śmieje, nie płacze, rozwija się i rozkwita, a w przyszłości będzie osiągał sukcesy. 

Kadra Akademii to wykwalifikowany oraz zgrany zespół nauczycieli, doradców merytorycznych i innych osób, mających autentyczną pasję do pracy z dziećmi.

Współczesny świat oczekuje na ludzi aktywnych, kreatywnych, otwartych na zmiany, gotowych do szybkiego przetwarzania informacji. Wiek przedszkolny jest doskonałym momentem do rozpoczęcia pracy nad kreowaniem jednostek z wysoką samooceną, otwartych na innych ludzi i świat. Bezcenne w pracy z małym dzieckiem są różne metody i techniki twórcze dające dziecku możliwość poznawania świata, doświadczania i eksperymentowania, realizacji własnych pomysłów, wyrażania uczuć. Pracując z dzieckiem przedszkolnym poszukujemy sposobów skutecznego porozumiewania się z nim, aby w grupie nie zatraciło swojej indywidualności.

Agata Filipek
Agata Filipek
Pedagog, Nauczyciel
Agata Marszałek
Agata Marszałek
Pedagog, Nauczyciel
Aneta Szczepańska
Aneta Szczepańska
Pedagog, Nauczyciel
Ewelina Stelmach
Ewelina Stelmach
Pedagog, Nauczyciel
Gabriela Czajkowska
Gabriela Czajkowska
Pedagog, Nauczyciel j. angielskiego
Joanna Bielecka
Nauczyciel
Joanna Marczak
Joanna Marczak
Pedagog, Nauczyciel
Monika Rydzik
Monika Rydzik
Pedagog, Nauczyciel
Maria Janda
Maria Janda
Pedagog, Nauczyciel Dypl.
Monika Rusin
Pomoc nauczyciela
Wioletta Gorący
Wioletta Gorący
Pedagog, Nauczyciel
Beata Nocula
Beata Nocula
Kuchnia AMO MNIAM

Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście

~ Alen Baxton
Cudzysłów Cudzysłów

Wiek przedszkolny to okres intensywnego rozwoju i otwarcia się dziecka na otaczającą rzeczywistość, powinien być jednocześnie czasem radości i pozytywnych doznań, jakie niesie odkrywanie świata. Doświadczenie, które pozostawia w człowieku ten okres życia jest często podstawą, na której buduje się jego osobowość, jego stosunek do siebie, innych i świata. Priorytetem naszej pracy zawsze będzie uśmiech na twarzy dziecka. Gdy dziecko jest szczęśliwe, z łatwością przyswaja sobie wiedzę i umiejętności.

Dziecko jest doskonałym obserwatorem, wszystko co widzi i słyszy przyjmuje wprost.
Gromadzi różne doświadczenia, porównuje z wcześniej zapamiętanymi, a przeżywając je odczuwa emocje. Zadaniem wychowawcy, w moim przekonaniu, jest pomóc dziecku poznawać i doświadczać, traktując je zawsze bardzo serio, bowiem to co przeżyje, czego się nauczy będzie miało wpływ na to, jakim będzie człowiekiem. Powinno się pomóc dzieciom szukać sensownych odpowiedzi na ich pytania, sensownych odpowiedzi tj. takich, w których zawrze się wartości pozwalające im w przyszłości dobrze funkcjonować.

Nasi partnerzy

Warsztaty wokalno-muzyczne

Pani Barbara Kotwasińska

Warsztaty Logopedyczne

Pani Ewa Szczerba

Trening Umiejętności Społecznych

Akademia Relacji TUS

Warsztaty Kulinarne

Elżbieta Sobusiak

Warsztaty z integracji sensorycznej

Pan Jakub Sikora

Muzycy z Filharmonii Podkarpackiej
Warsztaty Zakręcone Rytmy

Pan Mateusz Ostrowski

Warsztaty z elementami Gimnastyki Korekcyjnej

Pan Grzegorz Zawadzki

Karate

Pan Piotr Ramot

Warsztaty “Szachmistrzów”

Pan Marcin Woźniak

Gwiazdki dekoracyjne Gwiazdki dekoracyjne

Skontaktuj się z nami!

Naszymi głównymi założeniami jest podążanie za dzieckiem, tak by miał bezpieczną przestrzeń do prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Naszym celem jest zagwarantowanie, szczęśliwego dzieciństwa. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, umiejętności społeczne. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy.
Wypełnij kartę wpisową

Formularz kontaktowy

Gwiazdki
Adres zamieszkania
Dane kontaktowe do Rodziców
Sukces